• 1 września lekcje rozpoczną się w trybie stacjonarnym. Niestety w związku z obowiązującymi obostrzeniami uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły muszą się dostosować do wytycznych GIS:

• Wszystkich obowiązuje dezynfekcja rąk przy wejściu,

• Zakaz wchodzenia do budynku (wyjątek rodzice uczniów klas I – III w maseczkach z zachowaniem dystansu),

• Do szkoły może uczęszczać uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcję,

• Uczniów na korytarzach i w szatniach obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa,

• Uczniowie nie powinni przynosić do szkoły zbędnych przedmiotów,

• Osoby, które nie mogą nosić maseczki powinny dostarczyć zaświadczenie od lekarza,

• Rozpoczęcie roku szkolnego

• Rok szkolny 2020/2021 rozpoczniemy Mszą św. 1 września o godz. 8.00. W tym dniu nie będzie organizowany dowóz do szkoły. Następnie uczniowie spotkają się z wychowawcami w klasach.

Pamiętajmy, aby nie gromadzić się w grupach i starać się zachowywać dystans minimum 1, 5 m. Szczegółowe wytyczne dotyczące bezpiecznego funkcjonowania szkoły w czasie epidemii covid 19 znajdą Państwo na naszej stronie.

• Egzamin na 100% mimo przeciwności

• Nasza ósemka podeszła do egzaminu zewnętrznego w trudnych warunkach. Jednak mimo sytuacji w kraju nasi uczniowie poradzili sobie doskonale.

Z języka polskiego uzyskali najwyższy 9 stanin, z matematyki stanin 7 ale okazało się, że to wynik najwyższy w naszej gminie. Bardzo dobrze poradzili sobie również z języka angielskiego uzyskując stanin 5.

Na szczególne uznanie załuguje Paweł Bączek, który uzyskał maksymalną ilość punktów ze WSZYSTKICH  przedmiotów.

GRATULUJEMY i życzymy sukcesów w nowych szkołach.

• Młodzieżowa Rada Miejska w Pilźnie

• Zachęcamy do polubienia  na FB strony  Młodzieżowej Rady Miejskiej w Pilźnie. Radę tworzą nastoletni przedstawiciele szkół podstawowych z tereny gminy.  Dzięki tej stronce dowiecie się  czym się zajmują, także jakie są zdania MRM.Kliknij - lubię to.