• Z wierszem na niemiecki.

• Zdalne nauczanie kreatywnie. Podczas nauki online nasi uczniowie nie poprzestają na rozwijaniu kompetencji kluczowych. Weronika Szypułka w ramach języka niemieckiego recytuje wierszyk na temat dni tygodnia.

• Warto świętować.

• W ramach obchodów rocznicy odzyskania niepodległości uczniowie z klas IV - VI wykonali prace plastyczne w biało – czerwonych barwach. Na lekcjach plastyki powstawały pomysłowe kotyliony. Warto świętować Dzień Niepodległości w każdy możliwy sposób np. ćwicząc swoje zdolności manualne. Uczniom gratulujemy kreatywności.

• V Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej

• Uczniowie naszej szkoły brali udział w Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej organizowanym przez szkołę w Zwierniku w nietypowej zdalnej formie.

Miło nam poinformować iż w kategorii klas I-IV pierwsze miejsce zajęła Karolina Szatko.

W kategorii klas V - VIII miejsce drugie zajęła Weronika Szypułka.

Gratulujemy ;)

• Nauka zdalna

• Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych.

Tym samym, do 29 listopada br. przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych, uczniów i słuchaczy szkół ponadpodstawowych oraz słuchaczy szkół dla dorosłych i form pozaszkolnych (kursowych). Przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych i inne formy wychowania przedszkolnego będą funkcjonowały bez zmian.

• START HARCERSKI W DOBIE PANDEMII

W październiku harcerze z naszej szkoły wraz ze swoimi drużynowymi  zorganizowali zbiórkę z okazji rozpoczęcia roku harcerskiego  2020/2021.

Starsi harcerze z klasy 6  z tzw. drużyny próbnej wspólnie z młodszymi z klasy 4 i 5 świetnie bawili się na boisku szkolnym. Urządzili sprawnościowy tor przeszkód, były zabawy ruchowe i śpiew piosenek harcerskich.