• Pożegnanie z półkolonią

     • Drugi tydzień atrakcji przebiegł pod znakiem edukacji i mocy rozrywki. Uczestnicy wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielem KRUSu, który mówił o bezpieczeństwie podczas prac rolniczych, przed jedną z wycieczek odwiedzili panią burmistrz Ewę Gołębiowską, żeby podziękować za wsparcie organizacji wypoczynku. Odwiedzili skansen archeologiczny Karpacka Troja, gdzie dowiedzieli się jak ich przodkowie budowali domy, hodowali zwierzęta itd. Strzałem w dziesiątkę okazał się wyjazd do I LO w Tarnowie - dzieci, młodzież korzystały z dmuchanych zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej, trampolin, walk sumo, kuli wodnej i innych zabaw. Szybko zleciał też dzień  w nowo otwartym Parku Zdrojowym w Ciężkowicach. Pogoda nas rozpieszczała, więc najwięcej frajdy dawały nam dni spędzone na basenach letnich w Tarnowie oraz w Pustkowie. Dziękujemy uczestnikom i ich rodzicom za słowa uznania i kierowane do organizatorki  półkolonii i wychowawców podziękowania.

     • Półkolonia letnia edycja 2021

     •  Powrót w wielkim stylu łęckiej półkolonii organizowanej przez niezawodną panią Barbarę Buras. Finansowany przez Związek Młodzieży Wiejskiej z Warszawy wypoczynek odbył się dzięki wsparciu pani Burmistrz Ewy Gołębiowskiej za co serdecznie dziękujemy. Uczestnicy już w pierwszym tygodniu mieli frajdy co niemiara, w poniedziałek atrakcje kompleksu basenów Nemo w Pustkowie, we wtorek pływalnia letnia Góra św. Marcina, środa Kino Millenium i najnowsza bajka Disneya „Raja i ostatni smok”, potem zabawa w Parku Strzeleckim, w czwartek przepiękny park na Piaskówce i gra zespołowa pentaque, dla najmłodszych Figle Migle w kulkowej Sali zabaw. Oprócz tych wszystkich atrakcji codziennie śniadanie i na do widzenia przepyszny obiad. Opiekę zapewniają dla 4 grup wiekowych panie Aneta Szypułka, Zuzanna Papiernik, Anna Garboś i Beata Guc.

     • Półkolonię czas zacząć !

     • WYTCHNIENIOWE WAKACJE 2021 - Oferty Specjalne w Hotelu Nadmorskim 

       

      Półkolonie w naszej szkole już od 2012 roku cieszą się dużym zainteresowaniem. Również i w tym roku ilość chętnych przeszła nasze oczekiwania.                    

          Zapraszamy wszystkie zapisane dzieci w poniedziałek 05.07.2021 na godzinę 9.00. Zbiórka na sali gimnastycznej.

       

      05.07.2021 – 16.07.2021

      9.00 – 15.00

       

       

      Główny organizator półkolonii

      Fundacja Młodzieży Wiejskiej

      w Warszawie

       

     • Wakacje ;)

     • Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 miało szczególny charakter, bo połączone było z krótkim pożegnaniem kl. VIII, która opuszcza mury łęckiej szkoły.

      W czasie skromnej akademii, która miała miejsce na świeżym powietrzu, śpiewano, wspominano i dziękowano za wspólnie spędzone lata.

         Była to również okazja do pożegnań, pani Maria Wójcik odeszła w ubiegłym roku na emeryturę, dopiero teraz uczniowie mogli jej podziękować wierszem i piosenką. Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że opuszcza nas ks. Wojciech Gałda po krótkim czasie bytności w Łękach Górnych.

      Swoją funkcję przewodniczącej Rady Rodziców po 8 latach skończyła pani Barbara Błońska, a po 7 latach opieki nad Samorządem Uczniowskim pani Anna Jurek przekazuje pałeczkę wybranej niedawno pani Joannie Maduzi. Oczywiście najważniejszym punktem uroczystości byli uczniowie, którzy po roku ciężkiej pracy odebrali od wychowawców świadectwa i nagrody.

      Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy spokojnych wakacji.

     • Rabkoland

     • Tak witały wakacje kl 6 i 5 na wycieczce do Rabkolandu.

      Świetnej zabawie towarzyszyła piękna słoneczna pogoda. Uczniom dopisywał humor i z dostępnych atrakcji każdy korzystał kilka razy. Z wycieczki wróciliśmy o 21 00 wszyscy bardzo zadowoleni.