• I miejsce Oliwii Podrazy w konkursie IPN

     • https://edukacja.ipn.gov.pl/edu/oben/rzeszow/konkursy-i-projekty/miedzynarodowy-konkurs-nie/164647,WYNIKI-II-edycji-Miedzynarodowego-Konkursu-Niedzwiedz-Wojtek-zolnierz-gen-Anders.html?fbclid=IwAR1Sa1H3Ze4AUEB09c6UBASzL8wuxOy41vuMPIfy9BWXAYS7Wu5oWrl6Pv8

     • Sesja inauguracyjna MRM

     • Miło nam poniformować, że nasz uczeń Przemysław Kusza został I wiceprzewodniczącym Młodzieżowej Rady Miejskiej w Pilźnie. Więcej informacji na stronie Urzędu Miejskiego w Pilźnie.

      https://pilzno.um.gov.pl/node/669

     • Wycieczka klas I - III

     • Wyjazd do teatru to świetna okazja do obcowania z wysoką kulturą, która jest niezwykle ważna w rozwoju młodego człowieka. 28 kwietnia klasy I-III z wielkim entuzjazmem wyruszyły do Teatru im. L. Solskiego w Tarnowie na spektakl pt. „Tajemniczy ogród”. Opowieść o perypetiach dziewczynki o imieniu Mary, mieszkającej w ponurym domu zgorzkniałego wuja uczy, bawi i skłania do refleksji.

      Uczniowie zapartym tchem śledzili losy głównych bohaterów, a przesłanie tej historii mówiące o tym, że przyjaźń bywa lekarstwem i dla ciała i dla duszy z pewnością zostanie w naszej pamięci. Największe wrażenie zrobiła na naszych wychowankach przepiękna i bardzo realistyczna scenografia oraz znakomita gra aktorów.

      Po obejrzeniu przedstawienia udaliśmy się wspólnie do Bawialni Kulka, aby przez dwie godziny szaleć i korzystać z różnego typu atrakcji: toru przeszkód, ścianki wspinaczkowej, boiska, basenu z kulkami i wielu innych. W drodze powrotnej dzieci chętnie dzieliły się wrażeniami z wycieczki. Cieszymy się, że wielu uczniów było zafascynowanych spektaklem i mamy nadzieję, że udało nam się choć odrobinę zaszczepić w dzieciach miłość do teatru.

     • Złota Szkoła NBP

     • Z radością i dumą obwieszczamy, że nasza szkoła zdobyła tytuł

      Złota Szkoła NBP  II edycji 2021/2022

      Mamy to, znaleźliśmy się w gronie szkół – liderów edukacji ekonomicznej w Polsce! Komisja konkursowa Narodowego Banku Polskiego potwierdziła,  że nasza szkoła jest prawdziwą kuźnią  wiedzy ekonomicznej, przed którą  finanse osobiste nie mają  tajemnic.

      Z niecierpliwością czekamy na certyfikaty potwierdzające przyznanie tytułu oraz te indywidualne dla członków Drużyny.