• Europejski Dzień Języków Obcych

• Klasa VII i VIII w ramach lekcji języka niemieckiego obchodziła Europejskiej Dzień Języków Obcych. Uczniowie wzięli udział w mini grach sprawdzających wiedzę na temat państw europejskich i ich języków.

• Rozdanie nagród SKO

• Szkolna Kasa Oszczędności rozdała nagrody za współzawodnictwo indywidualne w oszczędzaniu.

Szkolna Kasa Oszczędności rozdała nagrody za współzawodnictwo indywidualne w oszczędzaniu. Uczniowie mogli wybierać spośród sprzętu sportowego, gadżetów komputerowych, gier planszowych i przyborów plastycznych. Jakub Bernaś otrzymał dodatkową nagrodę książkową za systematyczne oszczędzanie (największa liczba wpłat). Wszystkim Uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do całorocznego oszczędzania w SKO.

• Zdrowa przekąska

• roku szkolnym 2020/21 uczniowie naszej szkoły w dalszym ciągu będą uczestniczyć w programie owoce i mleko w szkole. Zmieni się firma dostarczająca te produkty. Przysługują one wszystkim uczniom szkół podstawowych z klas 1-5 bezpłatnie. Dostawy mleka i produktów mlecznych oraz owoców i warzyw do szkół będą realizowane  trzy porcje w tygodniu.

Mleko oraz produkty nabiałowe, owoce i warzywa udostępniane dzieciom w ramach programu muszą spełniać wymagania jakościowe i zdrowotne określone w przepisach Unii Europejskiej i przepisach krajowych. Produkty dostarczane uczniom w ramach programu nie zawierają dodatku tłuszczu, soli, cukru oraz substancji słodzących.

Zgodnie z założeniami programu produkty powinny być spożywane w trakcie zająć szkolnych, na terenie szkoły, ale nie na przerwach, podczas których dzieciom uczestniczącym w programie wydawane są regularne posiłki np. obiady. Ideą programu jest promowanie wśród dzieci zasad zdrowego odżywiania oraz kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych poprzez zachęcanie ich do konsumpcji mleka i przetworów mlecznych oraz owoców i warzyw.

Prosimy rodziców o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami o programie, które znajdują się w załączniku.

• Zebranie z rodzicami

• Zapraszamy wszystkich rodziców na zebranie organizaycjne. W związku z wagą omawianych spraw prosimy o niezawodne przybycie.

Nie będzie zebrania ogólnego. Zapraszamy rodziców na spotkania z wychowawcami.

Rodziców uczniów klasy IV na 15.30

klas I, II,III, V, VI , VI na godz 16.00

klas VII, VIII na godz 16.15

• SKO rozdaje nagrody

• podsumowanie współzawodnictwa indywidualnego w oszczędzaniu

W związku z zawieszeniem zajęć w ubiegłym roku nie odbyło się rozdanie nagród za oszczędzanie w SKO, dlatego nagrody zostaną wręczone uczniom we wrześniu. Niestety nie na forum Szkoły a indywidualnie. Wszystkim systematycznie oszczędzającym gratulujemy.

1. Monika Szanduła
            2. Tomasz Szanduła
            3. Krystian Baran
            4. Jakub Bernaś
            5. Gabrysia Potocka
            6. Kuba Potocki
            7. Ewelina Wójcik, Klaudia Wójcik, Tomasz Kusek
            8. Zuzanna Bocoń
            9. Anita Matusik
            10. Karolina Kula
            11. Weronika Gąsior
            12. Sabina Karaś
            13. Weronika Szypułka
            14. Krystian Gołąb
            15. Oliwia Bernaś

• Rozkład jazdy

• Zapraszamy do zapoznania się z rozkładem dowozu dzieci do szkoły. W porównaniu z rokiem ubiegłym zostały wprowadzone drobne zmiany.

Rozkład jazdy busa szkolnego w roku szkolnym 2020/2021

Trasa

Odjazd - Przyjazd

Długość trasy