• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 – informacje

• Rok szkolny 2022/2023 rozpoczniemy Mszą Świętą, która  odbędzie się o godz. 8. 00 w kościele parafialnym, natomiast uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 9. 15 w Domu Ludowym.

Dowozu 1.09.2022r. (rozpoczęcie roku szkolnego) nie będzie. Uczniów dojeżdżających w dzień rozpoczęcia zapraszamy wraz z rodzicami.

Bus będzie dowoził uczniów uprawnionych od 2 września 2022 r.  zgodnie z rozkładem:

Rozkład jazdy busa szkolnego w roku szkolnym 2022/2023

Rodzice uczniów nieuprawnionych do bezpłatnego transportu bilety dla swoich dzieci mogą zakupić w kasie biletowej firmy MONIS w Dębicy.

• Do zobaczenia za rok ...

• Pożegnanie z półkolonią

Wszystko co dobre,  szybko się kończy. Dobiegła końca II tura półkolonii, w turnusie od 18 do 29 lipca wzięło  udział 55 osób. I tym razem kierownik i opiekunowie przygotowali dla uczestników morze atrakcji. Już w pierwszym tygodniu dzieci obejrzały film animowany, zwiedziły skansen archeologiczny w Trzcinicy Karpacka Troja, skorzystały z basenu zewnętrznego Nemo i podobnie jak w I turze wspinali się i nurkowali dzięki ANS w Tarnowie, urozmaiceniem była wycieczka do Parku Zdrojowego w Ciężkowicach.  W drugim  tygodniu świetnie bawili się kolejny raz w basenach zewnętrznych NEMO i tzw. Marcinka w Tarnowie,  dzieci zawitały w Latoszynie,  rozrabiały w Sali zabaw Figle Migle, podobnie jak poprzednia grupa odwiedziły Dom Malarek w Zalipiu. Organizatorzy dziękują dzieciom i rodzicom za wspólne 4 tygodnie wakacji. Do zobaczenia za rok!